Albayrak’ın sayfası Ağlama duvarına döndü
Akçakoca Sapak Mıntıkası’nda yaşayan birçok vatandaş, üç gündür süren su kesintileri ve toplanmayan çöplerden dolayı isyan noktasına geldi. Altı metrelik bir borunun üç gündür döşenememesi ve su kesintisine neden olması, bölgede ciddi sıkıntılar yarattı.
Vatandaşlar, bu duruma karşı tepkilerini dile getirirken, sorunun çözülmesi için yetkilileri göreve çağırdı. Su kesintisi nedeniyle günlük ihtiyaçlarını karşılayamayan mahalle sakinleri, belediyenin duruma acil müdahale etmesini talep ediyor.
Bunun yanı sıra, site etrafında toplanan çöplerin toplanmaması ve buna bağlı olarak artan sivrisinekler, sağlık ve hijyen açısından büyük bir tehlike oluşturuyor. Vatandaşlar, oluşan sivrisinek olayının çözülmesi için mevcut belediye başkanı *Fikret Albayrak*’ı göreve davet etti.
Belediye yetkililerinin bu sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulması beklenirken, vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi adına acil tedbirlerin alınması gerektiği ifade ediliyor.