Düzce °C
AKÇAKOCA BELEDİYESİNDEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM
![](https://www.akcakocagundem.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6701-scaled.jpg)
Akçakoca Belediyesi 10 İlde meydana gelen deprem bölgelerine yardımda bulunmak üzere 40 göünllü ekip, bir ambulans, bir cenaze aracı, elektirik ustaları olmak üzere bir çok yardım malzemesi gönderdi.
![](https://www.akcakocagundem.com/wp-content/uploads/2023/02/DSFGFDGG.png)
Başkan Yanmaz, yaptığı açıklamada, ” Giden ekiplerimiz AFAD ile iletişim halinde olacaklar. Ne ihtiyac varsa onları gönderiyoruz. Bütün Ülkemize geçmiş olsun. Ölenlere Allah rahmet eylesin. Üzücü bir olay. ” dedi.
![](https://www.akcakocagundem.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6696-scaled.jpg)
Başkan Yanmaz, ayrıca Akçakoca halkına duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.
Araçlar, Hatay ve Kahramanmaraş’a illerine gönderilmek üzere yola çıkartıldı.
![](https://www.akcakocagundem.com/wp-content/uploads/2023/02/DFDFDFD.png)
YORUMLAR