Düzce °C
Belediyecilikte emeklili diye birşey yoktur…
![](https://www.akcakocagundem.com/wp-content/uploads/2023/05/349122317_3384507675121843_4138564733861533648_n.jpg)
Belediyede Uzun yıllar çalışan Murat Yazgan Geçtiğimiz günlerde Emekliye ayrıldı Sayın Yazgan’a Mesai arkadaşları Veda Yemeği düzenledi.Yemekte bir konuşma yapan Fen İşleri Müdürü Yasin Efe Şu cümleleri kullandı
![](https://www.akcakocagundem.com/wp-content/uploads/2023/05/349141003_552214443775892_2121949875902578743_n.jpg)
””’Belediyecilikte emeklili diye birşey yoktur…Belediyeci her zaman belediyecidir…
Ailemizden son ayrılan (emekli olan ) Murat Yazgan abimize güzel bir yemek düzenleyerek veda ettik ama aslında ayrılmadık biz fen işleri ailesi olarak hep birlikteyiz (emeklisi çalışanı ile ) her şey gönlünce olsun emeklilik sana sağlık,mutluluk ve huzur getirsin güzel abim…
YORUMLAR