Bu Masadan Başkan Çıkarmı Bilinmez Ama Yenen Yemeğin Hesabını Sarıoğlu’nun Ödüyeceği Kesin
Seçimlere Çok Kısa Bir Zaman kaldığı Dilimde Guruplaşmalar devam ediyor. Adları Bir çok Parti İle Anılsa da Bu reklamdan öteye geçemediği Akçakocalıların malumu
EN KUVETLİ ADAY SARIOĞLUMU
Eski İlçe Başkanı Sayın Esvet Sarıoğlu Son 1 Sene içinde yaşanan Kavga gürültülerden sonra Partisi tarafından Kenara alınarak Ayrı bir sandalyeye oturtulduğu Akçakocalıların malumu.Kendisi ne kadar ben istifa ettim dese de Bu olayın böyle olmadığı Aşikar Şimdilerde bir umuttur diye İsmi Ankara dan Belki açıklanır diye hayal dünyasında yaşadığı aşikar
REKLAM OLSUN DA NASIL OLURSA OLSUN MANTIĞINDA PANDUL
Akçakocalı İş adamı Sayın Abdul Kadir Pandul Kendisini ne kadar siyasette yarıştığını düşünse de Buna Kendisinden başka kimsenin inanmadığı aşikar Bu Gün Seçim olsa Sandığın içinde kendi oyunu arar durur nitelikte
Bir Önceki Seçimde Cüneyt Yemenici’yi destekleyen Pandul Daha Sonra Yediği kazıklardan ötürü kendini Okan Yanmaz’ın kanatları altında Buldu Daha sonra Burada mutlu olmadığı gören Pandul,Biz Babadan CHP’liyiz Diyerek CHP üye olan Pandul Belediye Başkan Aday Aday hayali 17 gün sürdü Talih Özcan’dan Fırçayı yiyen Pandul 17. günün sonunda tekrar CHP’den üyeliğini sildirdi
Şimdilerde Bulular Lokantası önünde vakit geçiren Pandul Kendisini Kanatları altına alacak Belediye Başkan Aday Adayını Bekler oldu
BASININ PARASINI İNÇ EDEN ABANOZ HAYALLER BÜYÜK AMA KENDİ KÜÇÜK
Akçakoca’nın aykırı çocuğu Eski Buzdolap tamircisi Tuğrul Abanoz Kimine göre Seçimlere girse tulum yapar düşüncesi kendisine endesklensede Bedava işlerde aykusu tavan yapan Sayın Abanoz Ama büyük oynamaya geldiğinde Kenara sinen Bir başka kişilik.
Akçakoca da CHP’ Teşkilatında 3 dönem üst üste seçim kazanan Abanoz Konuştuğu kadar dik durüş sergilesede Belli bir yerde çöküş yaşadığı aşikar Evvelde Sayın Pandul’la atışarak ağır kelimeler eden Abanoz Konjektörün onu getirdiği yerde Tükürdüğünü yalamaya mecbur etti.Bu Düşüşlere alışan Abanoz Yarın sahalarda Arkasından okadar konuştuğu Fikret Albayrak İçin Oy isterse Hiç şaşırmayın
KENDİ EKSİKLERİNİ GÖRMEYENLER ANCA YANMAZI ELEŞTİRİR
Bolular lokantası önünde Yemekten sonra çay içen Gurubun En haz aldığı konu Yanmaz Olduğu öğrenildi .Yanmaz’ın Eksiklerini masaya yatıran 3.’lü Muhabbetin sonunda en emin oldukları konu Okan Yanmazın seçimi alamaz Cumhur ittifakı olsa bile Bu İşi Esvet Sarıoğlu Götürür olmuş