Muhatarlık İçin Köylere Taşınan Oylar Kaymakamlık Kıskacında
Yerel seçimlere az bir zaman kaldığı şu günlerde Dikkatler Özellikle Akçakoca da Ak partinin kalesi diye bilinen Bir kaç köye Merkezden taşınan İkametler Kaymakamlık tarafından incelendiği İddia edildi
Yerel seçimlerle beraber Muhtarlık seçimlerinde aynı gün olması Başlıca Partileri sıkıntıya soktu Özellikle Ak partinin taban oylarından 3781 Oyun Akçakoca Merkezden Ak partinin kalesi sayılan köylere taşındığı ortaya çıktı
Konuyla alakalı Ak parti yetkilileri Konuyu Akçakoca Nufus idaresine bildirdiği ve danışıklı yapılan bu uygulamanın Suç olabileceği ve İkametlerini taşıyanların taşıma işlemi iptal olacağı gibi haklarında soruşturma açılma olasılığı yüksek olduğu Öğrenildi Konu Bu yönde gelişince Ak partinin Akçakoca üzerinde yaptığı hesaplamalarda şuan için Bu oy kaybıyla büyük sıkıntı yaşayacağı Yönünde Fikir beyan edildiği ortaya çıktı