Son 3 Ayda Bütün AKİL İnsanlarla Yan Yana Geldi
Düzce Belediyesinde Akçakoca’nın temsilcisi Olan Ve Koyu Bir Ak Partili olan Burçin Sarıcan Önümüzdeki seçimlerde Belediye Başkanlığınamı oynuyor.
Eski Bakanlardan Şimdiki Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü’nün bir nevi Manevi Evladı olan Ve bir dönem Sayın Özlü’nün Özel Kalem Müdürlüğünü yapmış olan Sarıcan Hiç Unmadığı kadar Belediye Başkanlığına Yakın Olduğu gözlendi
Daha öncede Sayın Özlünün telkinleriyle Millet Vekilliğine adaylığını Koyan ve Burçin Sarıcan Seçilemese de Akçakocalıların gönlünde taht Kurmuştu.
Şimdilerde Aynı Sarıcan Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla beraber İlginç fotoraflar vermeye başladı.Zaman Zaman Kordonda Bir Cafe de Akçakoca’nın Akil adamlarıyla yan yana gelen Sayın Burçin Dış Basına Göre Bir nevi Lobi faliyeti yürüttüğü izlendi
Ama tecrübesiyle ama yetenekleriyle Ak parti içindeki boşluğu en iyi dolduracak adaylardan biri olan Sayın Burçin şimdiye dek Adaylıkla alakalı bir açıklama yapmadıgı görüldü
Saman altından su yürüttüğü izlenen Sayın Burçin Sarıcan’ın sadece 3 aylık zaman diliminde Ak parti Teşkilatları içinde sözleri muteber olan Ne kadar Akil İnsan varsa hepsiyle oturup Fikir alış verişi yaptığı izlendi
Bunlardan en önemlisi olan Akçakocalı İş Adamı Ve hayır sever kişiliğiyle tanıdığımız Burhan Özdemir ile Sayın Burçin Sarıcan’ın sık sık yan yana geldikleri İzlendi
Millet Vekilliğini eliyle iten sayın Burhan Özdemir Akçakoca’ın en sevdiği insanlardan biri olurken Sayın Özdemir’in Ankaraya yapacağı Telkinler Yerel Seçimlerde adaylık konusunda Ankara ya ışık Tutabileceği öngörülüyor