Düzce °C
Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, halkla buluşma saatlerini açıkladı. Değerli Akçakoca Kamuoyuna Duyurulur,
Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, halkla buluşma saatlerini açıkladı. Değerli Akçakoca Kamuoyuna Duyurulur,
Göreve geldiğimden beri yapmış olduğunuz tebrik ziyaretleri ve görüşme talepleriniz için hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Beni hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, belediyemizin işleyişini sağlamak ve hizmete odaklanmak amacıyla, Akçakoca’lı vatandaşlarımızla randevulu görüşmelerimiz 13:30-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Geri kalan zamanda sizler için çalışmaya devam edeceğim. İlginize ve desteğinize teşekkür ederim.
YORUMLAR