Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın kurum ziyaretleri sürüyor.Akçakoca’nın deneyimli Kursu Olan Sınav dershanesini ziyaret eden Sayın Yanmaz Gençlerle vakit geçirdi
Yapılan açıklamada
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Akçakoca Sınav Eğitim Kurumu’na ziyarette bulunduk. Değerli öğretmenlerimizle Akçakoca’mız hakkında sohbet ettik. Öğretmenlerimizin istek ve taleplerini dinledik. Eğitime destek olmaya her zaman devam edeceğiz.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Değerli Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler günlerini kutladık.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Misafirperverlikleri için Akçakoca Sınav Eğitim Kurumu müdürüne ve değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum.
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Akçakoca Sınav Eğitim Kurumları