DOLAR 31,0023
EURO 33,5639
ALTIN 2018,245
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Düzce °C

Ömrünü Doldurmuş Araçlar Satışa sunulacak

Ömrünü Doldurmuş Araçlar Satışa sunulacak
11.04.2023
A+
A-
1-) Mülkiyeti Akçakoca Belediyesine ait ekonomik ömrünü doldurmuş olan 3 adet aracın ve ihtiyaç fazlası olan 2 adet aracın satış ihalesi 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35/c Maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü Artırma yöntemi ile belirtilen tahmini bedeller üzerinden karşılarında yazılı tarih ve saatte ayrı ayrı ve sırasıyla Belediye Encümenince Gerçek veya Tüzel Kişilere 2886 Devlet İhale Kanununun 45. 46. ve 47. maddeleri gereğince Açık Teklif Usulü Arttırma sureti ile satılması işidir.

2-) İhale şartnamesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nden bedelsiz görülebilir. İhale dokümanları Akçakoca Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Müdürlüğü Yalı Mah. İnönü Cad. No:45 Akçakoca/DÜZCE adresinden her bir araç için 400.00 TL bedel ile satın alınacaktır.

3-) İhale 27 Nisan 2023 Perşembe günü saat 10.00’da başlayarak, Akçakoca Belediye Başkanlığı Encümen Toplantı Salonunda Encümen huzurunda açık teklif arttırma usulü ile yapılacaktır.

4-)  İhaleye girecek isteklilerin;

  1. İkametgâh Belgesi vermesi
  2. Geçici Teminat yatırmış olması
  3. İhale saatinde bizzat veya yetkili temsilcilerin hazır bulunmaları şarttır.
  4. Gerçek veya Tüzel Kişilerden istenecek tüm belgeler Akçakoca Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde bulunan İhale Şartnamesi’nde maddeler halinde detaylı olarak belirtilmiştir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bolu Web Tasarım